Tento e-shop je certifikovaný.

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 


Úvod » Infračervené kúrenie

Infračervené kúrenie

Doprajte si pohodu, welness a pritom šetrite!

Infračervený žiarič na kúrenie v dome byte.Vyžarovane žiarenie nezohrieva vzduch okolo seba,ale prechadza do celej izby. Preto straty do okolia su oveľa nižšie ako klasické kúrenie. Obyčajný radiátor sa musi najprv sám zohriať,potom zohrieva vzduch okolia a napokom pomocov vzduchu sa teplo dostáva do okolia, kde zohrieva nabytok atd. Infračervený žiarič vyžaruje infračervené pre ľudí neviditelné svetlo, ktoré vzduch nezohrievá. Žiarenie je pohltené 85% stenami, nábytkom,ľudským telom.15% sa odráža naspäť do okolia. Preto má skoro 100%účinnosť. Steny pohlcujú žiarenie, ktoré ich postupne zohrieva a vysušuje. Vlhkosť, pleseň nemajú šancu. Suche steny izolujú lepšie. Ľudské telo pohlcuje tiež žiarenie. Budete mať pocit ako keby ste boli na tropoch. Zohrieva kosti svaly a preto aj pri nižších teplotach okololia sa budete cítíť príjemne. Pri 20°C v byte sa budete cítiť ako pri 25°C normalným kúrením.Infračervené žiarenie je ideálne ako vykurovací system pre domy, chaty, camping, terasy. Vytvára nezameniteľnú atmosferu v byte. Panel sa zohrieva max na 90C.

Ideálne kúrenie pre alergikov, astmatikov, ľudí s reumov a pre ludí, ktorým je stále zima. Ničí pleseň v byte, nepodporuje pohyb vzduch. Dve základné veci, ktoré vyvolávajú alergiu, alebo astmatický záchvat.Výhody:
-Teplo ihneď po zapnutí
-Nepodporuje pohyb vyduchu(bezprašné prostredie)
-Bez zvuku,bez zápachu
-Welnes efekt zohrieva z nútra
-Bezúdžbové
-Ľachká montáž
-Nízka spotreba-vysoký výkon
-Nezaberá miesto(montáž na plafón)

A teraz prečo sa stým zaoberáme. Panel prepojený pomocov invertera so solárným systémom Vám teoreticky umožňuje kúriť zadarmo.Ideálné ako dodatkové kúrenie. Namontujte si ho nad svoj oblúbený gauč  a vychutnávajte teplo. Stalo sa Vám už, že pri pozeraní televízie sa časom musite zakriť. To sa Vám už nestane. Budete Vám teplo a možte si vychutnávať každú chvílu aj s partneromJ.
Panely sú v bielom prevedení, ale je možne ich natrieť poďla Vašej fantázie akrylovov farbov. Je aj možnosť panel objednať s obrázkom A potom vyzerá ako obraz v byte.

Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 29,00 EUR

doprava zdarma